03.
oktoober
3. okt. 2019 11.00 — 4. okt. 2019 15.00

Loading Üritused
  • Sündmus on toimunud

Õigusteaduskond kutsub oma vilistlasi 3.-4. oktoobril Tartusse vilistlaste kokkutulekule, millega tähistatakse eestikeelse ülikooli 100. sünnipäeva.

Kokkutuleku esimene päev on pühendatud õigusteadusele: vilistlaskonverentsil arutletakse õigusteaduskonnas uuritavate teemade üle kaheteistkümnes erialasessioonis, kus on enam kui 50 esinejat. Konverentsi avab TÜ rektor professor Toomas Asser, tervitustega esinevad Riigikohtu esimees Villu Kõve ja õiguskantsler Ülle Madise.

Päeva lõpetab meeleolukas vilistlaspidu toostivõistluse, oksjoni, elava muusika ja muu põnevaga.

Kokkutuleku teine päev on pühendatud õigusharidusele ja juristikarjäärile ning toob karjäärimessil kokku teaduskonna koostööpartnerid ja juuratudengid. Lisaks messile on teisel päeval kavas õigusajalooline linnaekskursioon ja uute trükiste esitlused.

15. septembrini aga ootab õigusteaduskond vilistlastelt juuraõpingute ja õigusteaduskonnaga seotud mälestusi: lugusid, fotosid ja mälestusesemeid. Teaduskonnale saadetud mälestuskildudest sünnib vilistlaspäevadeks näitus.

Tutvu kokkutuleku kavaga ja registreeri end osalejaks vilistlaspäeva kodulehel.

Liitu ka vilistlaste kokkutuleku üritusega Facebookis.

PILETIINFO
Osta pilet siit.
Soodsaim võimalus on registreeruda ja tasuda 30. juunini, sest seni on osalustasu 114 eurot ja vilistlasõhtu tasu 42 eurot.

Lisateave

Algus
oktoober 3, 2019-11.00
Lõpp
oktoober 4, 2019-15.00
Koduleht
oigus100.ut.ee
Korraldaja
TÜ õigusteaduskond, Peep Pruks
E-post
oigus100@iuridicum.ee