oktoober
Nooruse 1-121, Tartu

Rahvusülikooli juubeliaasta ja arstiteaduskonna päevade raames toimuv farmaatsiakonverents on pühendatud endise farmakognoosiaõppejõu, farmaatsia kateedri juhataja ja ülikooli teadusprorektori professor Johannes Tammeoru (1919–1986) sajandale sünniaastapäevale.

Eesti Vabariigi ajal hariduse ja hiljem korporandi kasvatuse saanud, kuid Nõukogude Eestis töötanud Johannes Tammeorg oli omamoodi aegade sild ja järjepidevuse kandja kahe ajastu farmaatsia vahel. Konverentsil keskendutakse peale professor Tammeoru ja farmakognoosia ka teistele kitsamatele farmaatsia erialadele. Erialade vastutavad õppejõud peavad ettekandeid, proviisoriõppe tudengid tutvustavad olevikku oma uurimistööde kaudu ja eriala visionäärid vaatavad tulevikku.

Konverentsil osalenud apteekritel on võimalik saada seitse täienduskoolituse tundi.

Konverents on kõikidele osalejatele tasuta.

oktoober 9, 2019
Farmaatsia instituut, Ain Raal